TikTok Creator اندکی قبل از مرگ COVID: “واکسن بگیرید”


7 سپتامبر 2021 – الکساندرا بلانکنبیل ، خالق و هنرمند TikTok آخرین ویدیوی خود را در 15 اوت از تخت بیمارستان خود ارسال کرد. او با صدای بلند ، هنگام تنفس با کمک دستگاه ، از پیروان خود درخواست کرد که علیه COVID-19 واکسینه شوند.

بلانکنبیلر ، که در منطقه جکسون ویل ، فلوریدا زندگی می کرد ، گفت: “من انرژی زیادی برای صحبت ندارم ، بنابراین سعی می کنم این کار را سریع انجام دهم.” “من واکسن نزدم. من ضد واکس نیستم. من فقط سعی می کردم تحقیقاتم را انجام دهم. من ترسیده بودم.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم این یک اشتباه بود.” “من نباید منتظر می ماندم. اگر حتی 70 درصد مطمئن هستید که واکسن می خواهید ، بروید آن را دریافت کنید. منتظر نمانید. برو بگیرش زیرا امیدوارم اگر به آن مبتلا شدید ، مانند من در بیمارستان نخواهید بود. “

نه روز بعد ، او درگذشت. او 31 ساله بود

بلانکنبیلر مانند بسیاری از آمریکایی ها در دریافت واکسن مردد بود. او اطلاعات ضد و نقیضی در مورد عکس های در دسترس COVID-19 خوانده بود و او و خانواده اش نمی خواستند تا زمانی که همه سوار هواپیما شده بودند واکسینه شوند.

خواهرش ، کریستینا بلانکنبیلر ، می گوید: “بر هیچ کس پوشیده نیست که این چیزی است که باید جدی گرفته شود.” “اما اطلاعات غلط زیادی در آنجا وجود دارد.”

وقتی همه آنها برای گرفتن عکس های خود موافقت کردند ، بلانکنبیلر به همراه مادر و دو خواهرش قرارهای خود را تعیین کردند. اما آنها قبل از مهلت مقرر خود بیمار شدند.

بلانکنبیلر بدترین کار را کرد. سطح اکسیژن خون او همچنان رو به کاهش بود تا اینکه به مرکز پزشکی اورنج کانتی رفت ، جایی که پزشکان ، پرستاران و 15000 دنبال کننده TikTok تنها شرکت او بودند. خانواده او اجازه ملاقات نداشتند تا اینکه با آنها تماس گرفتند که دیگر کاری نمی توان برای او انجام داد.

خواهر دیگرش ، راشل بلانکنبیلر ، می گوید: “ویدیوی پایانی او واقعاً نشان می داد که او کیست.” او فداکار نبود – فردی که از روزهای پایانی خود برای کمک به دیگران استفاده می کرد. “

چهار فیلم آخر او در بیمارستان گرفته شده است. در یک ویدئوی وحشتناک از 13 آگوست ، فریادهایی از اتاق دیگری بلند شد. بلانکنبیل ترسیده به نظر می رسید.

متأسفانه مورد او منحصر به فرد نیست. بر اساس داده های CDC ، فلوریدا شاهد مرگبارترین موج COVID-19 از زمان شروع همه گیری است. تنها 54 درصد از جمعیت ایالت از 3 سپتامبر به طور کامل واکسینه شدند.

دوستان و خانواده بلانکنبیلر را به خاطر مهربانی اش به یاد می آورند. راشل می گوید که او از افرادی بود که برای تحسین یک غریبه را در مغازه خواربار فروشی متوقف می کرد.

او می گوید: “او زیبایی را در همه چیز و همه پیدا کرد.” “او مردم را بدون قضاوت دوست داشت. صرف نظر از این که می خواهید عشق او را بخواهید یا نه ، به آن می رسید. “

رویس فریمن ، 41 ساله ، در سال 2016 با بلانکنبیلر در ملاقات فیلمسازان محلی ملاقات کرد. بلانکنبیلر هنگامی که کار می کرد به دیدن وی در صحنه های فیلم رفت و بدون درخواست اعتبار به او کمک می کرد. هنگامی که او درگذشت ، او و فریمن با هم روی فیلمنامه کار می کردند. او عذرخواهی کرد که بیماری او در کار او اختلال ایجاد می کند و قصد داشت از تخت بیمارستان بنویسد تا زمانی که عفونت بسیار شدید شود.

فریمن می گوید: “یک روز قبل از رفتن به بیمارستان ، برای من صفحاتی ارسال می کرد.” “او احساس خوبی نداشت ، اما با فشار به او فشار آورد.”

Blankenbiller همچنین توسط Jax Treblemakers ، یک گروه محلی a cappella ، که او را عضوی از خانواده خود می دانستند ، عزاداری می کند. الک هادن ، مدیر اجرایی و هنری گروه می گوید ، او در سال 2016 برای آنها تست داد و به خاطر مثبت اندیشی و طنز خود بلافاصله برجسته شد.

هادن می گوید: “او به شدت به کمک دیگران اهمیت می داد و من فکر می کنم این دلسوزی برای دیگران بود که او را مجبور کرد تا در چند فیلم آخر خود تلاش کند و مردم را آموزش دهد.” “او نمی خواست هیچ کس ، حتی یک غریبه که فیلم های او را در TikTok تماشا می کرد ، از درد و رنجی که خود و دیگران در بخش COVID متحمل شده بودند ، رنج ببرد. و اگر او می توانست حتی به یک نفر کمک کند ، کمک می کرد. “

اخبار سلامت WebMD

منابع

TikTok (atatteofalex).

بررسی بیمارستان بکربه

آسوشیتدپرس


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید