Wefight ، شرکت مراقبت های مزمن دیجیتال ، 11.7 میلیون دلار جمع آوری کرده استصبح امروز Wefight ، یک شرکت بهداشت دیجیتال فرانسوی که بر راهنمایی بیماران مبتلا به بیماری مزمن و سرطان متمرکز بود ، 11.7 میلیون دلار (10 میلیون یورو) به دست آورد. Digital Health Ventures ، Impact Partners ، Business Angels از شبکه BADGE ، MELIES Business Angels ، Investir &+و Angels Santé در این دور از منابع مالی شرکت کردند.

این تقریباً دو سال پس از تعطیلی شرکت می آید دور مالی 1.8 میلیون یورو در سال 2019.

چکار میکند

این شرکت مجموعه ای از برنامه های رو به بیمار ایجاد کرده است که از یک چت بات مصنوعی با نام Vik برای کمک به پاسخ به سوالات بیماران استفاده می کند. بر اساس اعلامیه ، در حال حاضر این شرکت دارای 15 برنامه است که بر آموزش بیماران در مورد تعدادی از بیماریها ، از جمله افسردگی ، آسم و سرطان سینه ، تخمدان و پروستات تمرکز دارد.

بر اساس وب سایت خود ، این شرکت همچنین با متخصصان همکاری می کند تا جذب بیماران برای تحقیقات بالینی را افزایش دهد. Vik قادر است داده ها و بینش های “دنیای واقعی مستقیم به بیمار” را ضبط کند.

Wefight در سال 2017 تاسیس شد و در حال حاضر در پنج کشور اروپایی و همچنین کانادا مشغول به کار است.

برای چیست

این شرکت به دنبال گسترش جای جغرافیایی خود در اروپا و در سطح بین المللی است. در بخش محصول ، این شرکت گفت که این بودجه برای پیشنهادات مربوط به بیماری های بیشتر اختصاص داده می شود.

این استارتاپ مستقر در پاریس به دنبال توسعه محصول خود با یک پلت فرم نظارت از راه دور به نام medVik است که هدف آن کمک به پزشکان برای ردیابی بیماران خود در خارج از محیط بالینی است.

Wefight همچنین در حال افزایش تیم خود است. گزارش داد که کارکنان خود را در سال گذشته دو برابر کرده است.

اسنپ ​​شات بازار

امروزه بسیاری از شرکت های بهداشت دیجیتال در زمینه مدیریت مراقبت های مزمن و مراقبت از سرطان فعالیت می کنند. در واقع ، در ماه فوریه ، استارتاپ ایتالیایی PatchAi با روش بر روی یک پلتفرم دیجیتالی جدید برای کمک به بیماران انکولوژی همکاری کرد. این ابزار که PatchAi for Smart Health Companion نامیده می شود ، شامل یک دستیار مجازی با پشتیبانی هوش مصنوعی است که می تواند با بیماران در مورد وضعیت آنها درگیر شود.

ابزارهای آموزش بیمار توجه برخی از بزرگترین نام های صنعت را به خود جلب کرده است. در سال 2020 ، گوگل اعلام کرد که در حال همکاری با HHS Agency for Healthcare Research and Quality (AHRQ) بر روی یک ابزار آنلاین جدید است که به بیماران کمک می کند تا برای بازدید از پزشک خود آماده شده و برنامه ریزی کنند.

علاوه بر این ، در ماه آگوست ، Sharecare اعلام کرد که مجموعه ابزارهای آموزش بیمار خود را گسترش می دهد تا شامل یک چت بات شود که در آن کاربران می توانند سوالات مربوط به شرایط را بپرسند ، و همچنین یک دستیار مجازی که می تواند به بیماران در برنامه های تحقیق و درمان کمک کند.

روی ضبط

“با فرشتگان سانته ، BADGE ، و MELIES Business Angels ، ما بسیار مفتخریم که از استارتاپ در سالهای اولیه آن حمایت کرده ایم و از همه مهمتر به پیشرفت نمایی آن در مدت کوتاهی بسیار افتخار می کنیم!” استفان لوز ، سرپرست مشارکت های فرشتگان سانته گفت.

“همراه مجازی Vik در یک آسیب شناسی معین کمک واقعی در بهینه سازی تجربه بیمار و یک استراتژی برنده واقعی فراتر از دارو برای Pharmas است. با Vik ، زمینه امکانات گسترده است و فرصت های توسعه بسیار زیاد است ، من خوشحالم که می توانم با عضویت در کمیته استراتژیک Wefight به ارائه کمک و تخصص خود در زمینه سلامت ادامه دهم. “

دیدگاهتان را بنویسید