WHOOP 4.0 به پالس اکسیمتر و سنسور دمای پوست می افزایدشرکت سلامت و تناسب اندام دیجیتال WHOOP آخرین نسخه پوشیدنی خود ، WHOOP 4.0 را منتشر کرد.

این ابزار پوشیدنی جدید شامل هشدارهای لمسی است که از ارتعاشات ملایم برای بیدارکردن کاربر بر اساس چرخه خواب ، پالس اکسی متر و سنسور دمای پوست استفاده می کند.

همچنین دارای یک “مانیتور سلامت” است که به کاربران امکان می دهد ضربان قلب ، دمای پوست ، اشباع اکسیژن خون ، ضربان قلب در حالت استراحت ، تنوع ضربان قلب و تعداد تنفس را در یک نقطه ردیابی کنند. آنها همچنین می توانند برای همه این داده ها روندهای 30 یا 180 روزه را صادر کنند.

این فناوری جدید کوچکتر از مدل قبلی خود ، WHOOP 3.0 است. این دستگاه با WHOOP Body کار می کند ، بنابراین به کاربر اجازه می دهد سنسور 4.0 را در نقاط دیگر بدن قرار دهد. این شرکت همچنین خطوطی از تجهیزات آموزشی ، براکت و بوکسورهایی را که می توان سنسور را در آنها استفاده کرد ، منتشر کرد.

WHOOP پوشیدنی را با یک برنامه عضویت که مربیگری و پشتیبانی جامعه را ارائه می دهد ، جفت می کند. اعضای WHOOP می توانند ارتقاء 4.0 را به صورت رایگان دریافت کنند.

ویل احمد ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: “من بیش از یک دهه است که به این فناوری فکر می کنم و می توانم به شما قول دهم که این جدیدترین محصول ما است.”

“ما همیشه مشتاق توسعه فناوری پوشیدنی بوده ایم که خنک یا نامرئی باشد. با راه اندازی WHOOP 4.0 و WHOOP Body ، ما هر دو را انجام داده ایم.”

چرا مهم است

پوشیدنی ها یک تجارت بزرگ هستند. به گفته a. ، انتظار می رود که بازار در سال 2021 رکورد شکنی 487 میلیارد دلار داشته باشد گزارش انجمن فناوری مصرف کننده

از جمله بازیگران بزرگ بازار می توان به این موارد اشاره کرد اپل ، Fitbit ، سامسونگ و Garmin.

روند بزرگتر

این شرکت اخیراً اخبار زیادی را منتشر کرده است. هفته گذشته ، خرید این شرکت را اعلام کرد استارتاپ فناوری ورزشی PUSH درست پس از آنکه اعلام کرد 200 میلیون دلار بودجه برای سری F جمع آوری کرده است.

دور جدید بودجه ، ارزش WHOOP را به 3.6 میلیارد دلار رساند. در اکتبر 2020 ، هنگامی که یکی دیگر را جمع آوری کرد ، به وضعیت تک شاخ دست یافت ، به این معنی که به حداقل 1 میلیارد دلار رسید. 100 میلیون دلار در تامین مالی سری E

دیدگاهتان را بنویسید