ZMA Fuel by Twinlab – نقد و بررسی ۹۰ Caps

آیا احساس می‌کنید که تمرینات شما نیاز به یک شروع سریع دارند، اما می‌ترسید از مسیر طبیعی خارج شوید و چه مکمل‌هایی مصرف می‌کنید؟ سپس وقت بگذارید و به ZMA نگاه کنید، اما نه هر محصول ZMA. آزمایشگاه دوقلو با فرمول منحصر به فرد خود به نام سوخت ZMA عرضه شده است که حاوی فرمول معمولی هر محصول ZMA (روی، منیزیم و ویتامین B-6) است، اما از مقادیر بهینه هر ماده مغذی برای افزایش توده و افزایش عضلانی استفاده می کند. !

این سه ویتامین معمولاً در طول تمرینات شدید و سنگین تخلیه می شوند. در نتیجه، دوباره پر کردن این ویتامین ها و اطمینان از اینکه بدن شما مقادیر مناسبی از هر کدام را دارد، می تواند منجر به افزایش سطح تستوسترون شود! افزایش این سطوح می تواند تأثیرات مثبت زیادی بر تمرینات شما داشته باشد، مانند:

  • افزایش انرژی و استقامت
  • توده عضلانی بیشتر
  • برای حفظ اشتیاق برای تمرین بعدی، خلق و خوی خود را بالا ببرید

هنگامی که این سه ماده مغذی ضروری را تجزیه می‌کند، روی نقش مهمی در سنتز پروتئین و ترمیم سریع‌تر عضلات ناشی از تمرینات و آسیب‌ها دارد. همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش زمان ریکاوری و چرخه های خواب عمیق تر و طولانی تر برای جوان سازی عضلات کمک می کند تا شما را برای جلسه تمرین بعدی خود آماده کند. منیزیم برای تقویت عملکرد قلب سالم و افزایش سلامت استخوان ها عمل می کند.

من به شدت توصیه می کنم اطلاعات بیشتری را در سایت من بخوانید تا حقایق و اطلاعات تغذیه ای رایگان را در اختیار شما قرار دهم. این نوع مکمل غذایی یک مکمل عالی برای هر رژیم بدنسازی است و حاوی مواد مغذی اساسی است که برای عضله سازی ضروری است.

*** مانند هر شکل دیگری از مکمل ها، ZMA Fuel by Twin Lab عوارض جانبی مانند بی قراری، اسپاسم عضلانی و ناراحتی های گوارشی دارد. با این حال، از آنجایی که این کاملاً یک محصول مکمل ویتامین و مواد معدنی است، علائمی مانند موارد ذکر شده تنها در صورت مصرف دوزهای زیاد رخ می دهد. پیروی از دوزهای توصیه شده روی بطری باید به نتایج بهینه و مطمئنی منجر شود که به دنبال دستیابی به آن هستید. ***

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر